• Skoro udało ci się zrobić wrażenie na Amerykanach, pora wyremontować twoją melinę.

• Dzięki twoim wyczynom WSR stało się globalnym fenomenem.

26.12% (101.00)
  • Urywki zawodów WSR pokazywane są w telewizji. Jesteś prawdziwą gwiazdą!

19.86% (132.00)
  • Gratuluję! Jesteś mistrzem wszech czasów WSR. Inwestycja zdecydowanie się opłaciła!

16.50% (159.00)
  • Dzięki tobie WSR stało się głównym tematem rozmów.

56.04% (47.00)
  • Uczestnicy forów internetowych rozmawiają tylko o rosnącej popularności WSR.

37.30% (70.00)
  • To wielki dzień! Koniec z wyścigami klubowymi, od teraz zajmujemy się wyłącznie WSR. Powodzenia!

29.36% (89.00)
  • Udało ci się wypróbować auta klasy Super Touring i już nigdy nie wrócisz do słabszych aut.

21.49% (122.00)
  • Masz więcej fanów niż Taylor Swift śledzących na Twitterze. Mówimy tu o 23.5 milionie.

16.87% (156.00)
  • Udało ci się odnieść miażdżące zwycięstwo w zawodach w trybie Touge.

30.96% (85.00)
  • Udało ci się uzyskać maksymalny mnożnik (x10) w zawodach w trybie Wyprzedzania.

39.10% (67.00)
  • Udało ci się ukończyć sieciowe zawody w trybie Wytrwałości.

20.72% (127.00)
  • Udało ci się zarysować lakier każdemu konkurentowi podczas wyścigu w trybie offline i zwyciężyć.

18.43% (143.00)
  • Udało ci się przekroczyć normę i ukończyć 5 zadań od sponsorów w trybie kariery.

47.38% (55.00)
  • Udało ci się wygrać wyścig białym Dodge'em Challengerem, unikając losu, jaki spotkał Kowalskiego.

14.32% (183.00)
  • Udało ci się osiągnąć prędkość większą niż 230 mph (370 km/h). To szybciej niż rosyjska torpeda!

16.35% (161.00)
  • Chodzi ci tylko o jedno - o pieniądze. Dzięki temu udało ci się ukończyć 20 zadań od sponsorów.

26.81% (98.00)
  • Udało ci się zrealizować indywidualny cel wyzwania globalnego i pomóc społeczności.

20.29% (130.00)
  • Udało ci się w pełni ulepszyć auto, dzięki czemu zostało ono zaliczone do klasy „Ulepszonych”.

19.42% (135.00)
  • Udało ci się ukończyć wyzwanie na torze Red Bull Ring na 5 s przed upływem wyznaczonego czasu.

27.70% (95.00)
  • Udało ci się uzyskać 350 000 pkt driftu, jadąc Mazdą RX-7 TYPE RZ lub NISMO R34T-R Z-TUNE.

13.54% (194.00)
  • Niczym Bond udało ci się wykonać przynajmniej 7 obrotów w powietrzu i wylądować na kołach!

14.68% (179.00)
  • Niezgoda rujnuje! Udało ci się pokonać rywala na trasie.

11.68% (225.00)
  • Udało ci się ukończyć wszystkie zawody kariery na 1. miejscu podczas sezonu lub w Chronologii.

13.83% (190.00)
  • Udało ci się osiągnąć 10. poziom w trybie sieciowym i uzyskać do nowych możliwości.

13.74% (191.00)
  • Udało ci się wziąć udział w przynajmniej 5 wyścigach z listy gier sieciowych.

19.14% (137.00)
  • Udało ci się pokonać 100 m w drifcie.

85.75% (31.00)
  • Udało ci się pokonać najlepszych kierowców w zawodach klubowych.

26.23% (100.00)
  • Udało ci się wygrać zawody w trybie kariery na najwyższym poz. trudności bez użycia Retrospekcji.

13.24% (198.00)
  • Udało ci się wygrać wyścig, jadąc ulepszonym samochodem.

15.24% (172.00)
  • Udało ci się wygrać zawody specjalne w trybie kariery.

55.09% (48.00)
  • Udało ci się ustanowić najszybszy czas na pierwszym okrążeniu w Jeździe na Czas.

36.33% (72.00)
  • Udało ci się zdublować zawodnika.

34.64% (76.00)
  • Udało ci się wygrać pierwszą rundę zawodów Touge w trybie kariery dzięki regule pięciu sekund.

27.80% (95.00)
  • Udało ci się przejechać ponad 1000 mil (1610 km).

20.64% (127.00)
  • Udało ci się wygrać rundę zawodów w trybie kariery bez korzystania z hamulców.

35.04% (75.00)
  • Udało ci się zmieścić w wyznaczonym czasie podczas wyzwania.

60.06% (44.00)
  • Udało ci się wygrać wyzwania globalne w danym tygodniu.

12.96% (203.00)
  • Udało ci się ukończyć trasę California Big Sur w mniej niż 3 minuty. (nie dotyczy trybu Driftu)

11.73% (224.00)
  • Udało ci się uczestniczyć we wszystkich rodzajach wyścigów.

30.46% (86.00)
  • Zwycięstwo w zawodach z Listy gier sieciowych.

18.70% (141.00)
  • Udało ci się zastosować odrębne, własne barwy w przypadku 5 samochodów.

30.01% (88.00)
  • Udało ci się powtórzyć zawody za pomocą Chronologii.

20.00% (131.00)
  • Udało ci się ukończyć okrążenie Mustang Mach 1 na trasie Chicago Wabash w czasie krótszym niż 60 s.

11.01% (239.00)
  • Udało ci się wystartować w każdym mieście przynajmniej raz.

34.45% (76.00)
  • Udało ci się zdobyć ponad 250 000 pkt w jednym drifcie.

12.19% (216.00)
  • Udało ci się wygrać zawody w Wyprzedzaniu bez kolizji. (Wyzwania globalne nie są uwzględniane).