• 202,092 Achievements Earned
  • 12,668 Players Tracked
  • 60 Total Achievements
  • 11,162 Obtainable EXP
  • 245 100% Club
Achievement
Rarity
Earned Date
  • Teljesítsd a Tigrisvadász nyitó történeteit!

    79.36% (45.00)
  • Teljesítsd az összes Tankakadémia küldetést.

    25.98% (139.00)
  • Harcolj egy normál csatában.

    82.26% (44.00)
  • Fejlessz ki és vásárolj meg egy V-ös szintű járművet.

    44.38% (81.00)
  • Fejlessz ki és vásárolj meg egy VI-os szintű járművet.

    33.07% (109.00)
  • Fejlessz ki és vásárolj meg egy VII-es szintű járművet.

    26.52% (136.00)
  • Fejlessz ki és vásárolj meg egy VIII-as szintű járművet.

    21.25% (169.00)
  • Fejlessz ki és vásárolj meg egy IX-es szintű járművet.

    16.48% (218.00)
  • Fejlessz ki és vásárolj meg egy X-es szintű járművet.

    13.83% (260.00)
  • Teljesíts egy személyes küldetést.

    32.53% (111.00)
  • Teljesítsd egy küldetéssorozat összes személyes küldetését.

    16.29% (221.00)
  • Teljesítsd az összes személyes küldetést ugyanabban a hadműveletben.

    9.22% (390.00)
  • Szerezz 1,000,000 kreditet Normál csatákban. A normál fiókért kapott kreditek számítanak bele (beleértve a hősies védekezésért kapott krediteket is).

    27.42% (131.00)
  • Szerezz 5,000,000 kreditet Normál csatákban. A normál fiókért kapott kreditek számítanak bele (beleértve a hősies védekezésért kapott krediteket is).

    14.36% (251.00)
  • Szerezz 15,000,000 kreditet Normál csatákban. A normál fiókért kapott kreditek számítanak bele (beleértve a hősies védekezésért kapott krediteket is).

    8.34% (432.00)
  • Szerezz 10,000 XP-t Normál csatákban. A normál fiókért kapott XP számít bele (beleértve a hősies védekezésért kapott XP-t is).

    39.68% (91.00)
  • Szerezz 50,000 XP-t Normál csatákban. A normál fiókért kapott XP számít bele (beleértve a hősies védekezésért kapott XP-t is).

    22.91% (157.00)
  • Szerezz 100,000 XP-t Normál csatákban. A normál fiókért kapott XP számít bele (beleértve a hősies védekezésért kapott XP-t is).

    16.86% (214.00)
  • Szerezz összesen 1,000 szabad XP-t Normál csatákban. A normál fiókért kapott szabad XP számít bele (beleértve a hősies védekezésért kapott szabad XP-t is).

    31.75% (113.00)
  • Szerezz összesen 2,500 szabad XP-t Normál csatákban. A normál fiókért kapott szabad XP számít bele (beleértve a hősies védekezésért kapott szabad XP-t is).

    22.92% (157.00)
  • Szerezz összesen 5,000 szabad XP-t Normál csatákban. A normál fiókért kapott szabad XP számít bele (beleértve a hősies védekezésért kapott szabad XP-t is).

    16.87% (213.00)
  • Fogj fel összesen 15,000 életerő sebzést Normál csatákban, nehéz harckocsikkal.

    21.17% (170.00)
  • Könnyű harckocsival tedd lehetővé csapattársaidnak, hogy 15,000 életerő sebzést okozzanak az általad felderített járműveknek Normál csatákban.

    11.02% (327.00)
  • Önjáró löveggel kábítsd el az ellenséges járműveket összesen 500 másodpercig Normál csatákban. A potenciális kábítás hossza számít bele.

    11.20% (321.00)
  • Közepes harckocsival okozz összesen 25,000 életerő sebzést ellenséges járműveknek Normál csatákban.

    19.82% (182.00)
  • Páncélvadásszal okozz összesen 25,000 életerő sebzést ellenséges járműveknek Normál csatákban.

    17.17% (210.00)
  • Nehéz harckocsival okozz, szenvedj el és fogj fel összesen 3,000 életerő sebzést egy Normál csatában.

    32.41% (111.00)
  • Önjáró löveggel tedd lehetővé csapattársaidnak, hogy 500 életerő sebzést okozzanak egy Normál csatában az általad elkábított vagy mozgásképtelenné tett ellenséges járműveknek.

    14.45% (249.00)
  • Könnyű harckocsival okozz és/vagy tedd lehetővé csapattársaidnak, hogy legalább 2,000 életerő sebzést okozzanak egy Normál csatában.

    14.88% (242.00)
  • Páncélvadásszal okozz 1,500 életerő sebzést és semmisíts meg két ellenséges járművet egy Normál csatában.

    22.00% (164.00)
  • Közepes harckocsival okozz 2,000 életerő sebzést ellenséges járműveknek egy Normál csatában.

    20.33% (177.00)
  • Semmisíts meg 50 ellenséges járművet Normál csatákban.

    38.55% (93.00)
  • Semmisíts meg 250 ellenséges járművet Normál csatákban.

    22.39% (161.00)
  • Semmisíts meg 500 ellenséges járművet Normál csatákban.

    17.56% (205.00)
  • Szerezd meg a Mester jelvény I. osztályt vagy magasabbat.

    47.64% (76.00)
  • Szerezd meg a Tank ász mesterjelvényt.

    28.77% (125.00)
  • Szerezz három Tank ász mesterjelvényt.

    16.86% (214.00)
  • Szerezd meg a Tank ász mesterjelvényt öt alkalommal.

    13.31% (270.00)
  • Normál csatákban érj el összesen 1,000 páncélt átütő találatot az ellenséges járműveken.

    19.32% (186.00)
  • Tegyél meg összesen 500,000 métert Normál csatákban.

    20.75% (173.00)
  • Pusztíts el egy nálad két szinttel nagyobb ellenséges járművet egy Normál csatában.

    23.13% (156.00)
  • Használj egyfajta fogyócikket legalább három alkalommal egy Normál csatában. Az azonos típusú szerszám készletek, elsősegély készletek és oltókészülékek számítanak bele.

    22.51% (160.00)
  • Legyél te az utolsó játékos a csapatodban, akit az ellenség elpusztít.

    37.46% (96.00)
  • Pusztíts el legalább egy ellenséges járművet nekiütközéssel egy Normál csatában.

    30.17% (119.00)
  • Szerezd meg a Zúzó kitüntetést.

    58.51% (62.00)
  • Szerezd meg a Top Gun kitüntetést.

    20.82% (173.00)
  • Szerezd meg az Acélfal kitüntetést.

    26.86% (134.00)
  • Semmisíts meg két ellenséges járművet különböző típusú lövedékekkel egy Normál csatában.

    32.85% (110.00)
  • Semmisíts meg két IV-X-es szintű ellenséges könnyű harckocsit egy Normál csatában.

    30.90% (117.00)
  • Semmisíts meg egy ellenséges járművet egy Normál csatában, közben maradj észrevétlen.

    50.32% (72.00)
  • Semmisítsd meg 100 különböző ellenséges jármű lánctalpát Normál csatákban.

    18.72% (192.00)
  • X-es szintű járművekkel nyerj meg öt Normál csatát és legyél a legjobb játékos a csapatodban szerzett XP alapján.

    4.52% (796.00)
  • Normál csatában okozz legalább annyi sebzést, mint az ellenséges járművek összes életerejének 25%-a.

    45.69% (79.00)
  • Szerezz összesen 1,000 bázis védelmi vagy foglalási pontot Normál csatákban. A bázisfoglalás megszakításáért és/vagy sikeres ellenséges bázis foglalásért járó pontok számítanak bele.

    20.37% (177.00)
  • Szerezz 10 jutalmat a Csata hőse kategóriában.

    22.67% (159.00)
  • Fedezz fel 100 ellenséges járművet Normál csatákban.

    32.40% (111.00)
  • Egy Normál csatában fogj fel kétszer annyi sebzést, mint a járműved életereje.

    26.11% (138.00)
  • Tedd lehetővé csapattársaidnak felderítéssel, hogy egy Normál csatában kétszer annyi sebzést okozzanak az ellenséges járműveknek, mint amennyi a járműved életereje.

    19.98% (180.00)
  • Egy Normál csatában okozz kétszer annyi sebzést, mint a járműved életereje.

    54.50% (66.00)

Update #1 Achievements

Achievement
Rarity
Earned Date
  • Fejlessz ki és vásárolj meg egy XI-es szintű járművet.

    4.95% (727.00)