• 202,092 Achievements Earned
  • 12,668 Players Tracked
  • 60 Total Achievements
  • 11,162 Obtainable EXP
  • 245 100% Club
Achievement
Rarity
Earned Date
  • Finalizează poveștile de deschidere ale „Vânătorului de Tiger”

    79.36% (45.00)
  • Finalizează toate misiunile din Academia militară.

    25.98% (139.00)
  • Participă la o luptă standard.

    82.26% (44.00)
  • Cercetează şi cumpără un vehicul de generaţia a V-a.

    44.38% (81.00)
  • Cercetează şi cumpără un vehicul de generaţia a VI-a.

    33.07% (109.00)
  • Cercetează şi cumpără un vehicul de generaţia a VII-a.

    26.52% (136.00)
  • Cercetează şi cumpără un vehicul de generaţia a VIII-a.

    21.25% (169.00)
  • Cercetează şi cumpără un vehicul de generaţia a IX-a.

    16.48% (218.00)
  • Cercetează şi cumpără un vehicul de generaţia a X-a.

    13.83% (260.00)
  • Finalizează o misiune personală.

    32.53% (111.00)
  • Finalizează toate misiunile personale dintr-un set.

    16.29% (221.00)
  • Finalizează toate misiunile personale din aceeași operațiune.

    9.22% (390.00)
  • Câștigă 1.000.000 de credite în lupte standard. Se iau în considerare creditele obținute cu un cont standard (inclusiv cele obținute pentru rezistență curajoasă).

    27.42% (131.00)
  • Câștigă 5.000.000 de credite în lupte standard. Se iau în considerare creditele obținute cu un cont standard (inclusiv cele obținute pentru rezistență curajoasă).

    14.36% (251.00)
  • Câștigă 15.000.000 de credite în lupte standard. Se iau în considerare creditele obținute cu un cont standard (inclusiv cele obținute pentru rezistență curajoasă).

    8.34% (432.00)
  • Obține 10.000 de experiență în lupte standard. Se ia în considerare experiența obținută cu un cont standard (inclusiv cea obținută pentru rezistență curajoasă).

    39.68% (91.00)
  • Obține 50.000 de experiență în lupte standard. Se ia în considerare experiența obținută cu un cont standard (inclusiv cea obținută pentru rezistență curajoasă).

    22.91% (157.00)
  • Obține 100.000 de experiență în lupte standard. Se ia în considerare experiența obținută cu un cont standard (inclusiv cea obținută pentru rezistență curajoasă).

    16.86% (214.00)
  • Obține 1.000 de experiență liberă în lupte standard. Se ia în considerare experiența liberă obținută cu un cont standard (inclusiv cea obținută pentru rezistență curajoasă).

    31.75% (113.00)
  • Obține 2.500 de experiență liberă în lupte standard. Se ia în considerare experiența liberă obținută cu un cont standard (inclusiv cea obținută pentru rezistență curajoasă).

    22.92% (157.00)
  • Obține 5.000 de experiență liberă în lupte standard. Se ia în considerare experiența liberă obținută cu un cont standard (inclusiv cea obținută pentru rezistență curajoasă).

    16.87% (213.00)
  • Blochează 15.000 de daune în lupte standard, conducând tancuri grele.

    21.17% (170.00)
  • Permite-le aliaților să provoace daune de 15.000 vehiculelor descoperite de tine în lupte standard, conducând tancuri ușoare.

    11.02% (327.00)
  • Provoacă șoc vehiculelor inamice în valoare de 500 de secunde în lupte standard, conducând artilerii. Se ia în considerare durata potențială de șoc.

    11.20% (321.00)
  • Provoacă daune de 25.000 vehiculelor inamice în lupte standard, conducând tancuri medii.

    19.82% (182.00)
  • Provoacă daune de 25.000 vehiculelor inamice în lupte standard, conducând antitancuri.

    17.17% (210.00)
  • Provoacă, suferă și blochează daune în valoare totală de 3.000 într-o luptă standard, conducând un tanc greu.

    32.41% (111.00)
  • Permite-le aliaților să provoace daune de 500 HP într-o luptă standard, provocând șoc sau imobilizând vehicule inamice, conducând o artilerie.

    14.45% (249.00)
  • Provoacă/ajută-ți aliații să provoace daune de minim 2.000 de HP într-o luptă standard, conducând un tanc ușor.

    14.88% (242.00)
  • Provoacă daune de 1.500 HP și distruge două vehicule inamice într-o luptă standard, conducând un antitanc.

    22.00% (164.00)
  • Provoacă daune de 2.000 HP vehiculelor inamice într-o luptă standard, conducând un tanc mediu.

    20.33% (177.00)
  • Distruge 50 de vehicule inamice în lupte standard.

    38.55% (93.00)
  • Distruge 250 de vehicule inamice în lupte standard.

    22.39% (161.00)
  • Distruge 500 de vehicule inamice în lupte standard.

    17.56% (205.00)
  • Câștigă Insigna de merit Clasa I sau mai mare.

    47.64% (76.00)
  • Câștigă Insigna As.

    28.77% (125.00)
  • Câștigă trei Insigne As.

    16.86% (214.00)
  • Câștigă cinci Insigne As.

    13.31% (270.00)
  • Totalizează 1.000 de lovituri penetrante asupra vehiculelor inamice în lupte standard.

    19.32% (186.00)
  • Acoperă o distanță de 500.000 de metri în lupte standard.

    20.75% (173.00)
  • Distruge un vehicul inamic mai mare cu două generații decât al tău într-o luptă standard.

    23.13% (156.00)
  • Utilizează un tip de consumabile de minim trei ori într-o luptă standard. Se contorizează trusele de prim ajutor, seturile de piese de schimb și extinctoarele.

    22.51% (160.00)
  • Fii ultimul jucător din echipă distrus de inamic.

    37.46% (96.00)
  • Distruge minim un vehicul inamic prin coliziune într-o luptă standard.

    30.17% (119.00)
  • Câștigă meritul Caftangiu.

    58.51% (62.00)
  • Câștigă medalia Tanchist de top.

    20.82% (173.00)
  • Câștigă meritul Indestructibil.

    26.86% (134.00)
  • Distruge două vehicule inamice cu tipuri diferite de proiectile într-o luptă standard.

    32.85% (110.00)
  • Distruge două tancuri ușoare inamice din generațiile IV-X într-o luptă standard.

    30.90% (117.00)
  • Distruge un vehicul inamic într-o luptă standard, rămânând nedescoperit.

    50.32% (72.00)
  • Distruge șenilele a 100 de tancuri inamice diferite în lupte standard.

    18.72% (192.00)
  • Câștigă și clasează-te primul din echipa ta ca experiență obținută în lupte standard de cinci ori, cu un tanc de generația X.

    4.52% (796.00)
  • Provoacă daune totalizând 25% din cantitatea totală de HP a vehiculelor inamice într-o luptă standard.

    45.69% (79.00)
  • Obține un total de 1.000 de puncte de captură sau apărare în lupte standard. Se iau în considerare punctele de resetare a capturării sau de captură cu succes a bazei inamice.

    20.37% (177.00)
  • Obține 10 recompense din categoria Medalii eroice.

    22.67% (159.00)
  • Descoperă 100 de vehicule inamice în lupte standard.

    32.40% (111.00)
  • Blochează daune în valoare de dublul punctelor de integritate într-o luptă standard.

    26.11% (138.00)
  • Ajută-ți aliații să provoace daune în valoare de dublul punctelor de integritate ale propriului vehicul inamicilor descoperiți de tine într-o luptă standard.

    19.98% (180.00)
  • Provoacă daune în valoare de dublul punctelor de integritate într-o luptă standard.

    54.50% (66.00)

Update #1 Achievements

Achievement
Rarity
Earned Date
  • Cercetează și cumpără un vehicul de generația XI.

    4.95% (727.00)