• 202,092 Achievements Earned
  • 12,668 Players Tracked
  • 60 Total Achievements
  • 11,162 Obtainable EXP
  • 245 100% Club
Achievement
Rarity
Earned Date
  • Voltooi de eerste verhalen van Tiger-jager

    79.36% (45.00)
  • Voltooi alle Tankacademiemissies.

    25.98% (139.00)
  • Speel een Willekeurig gevecht.

    82.26% (44.00)
  • Onderzoek en koop een niveau V voertuig.

    44.38% (81.00)
  • Onderzoek en koop een niveau VI voertuig.

    33.07% (109.00)
  • Onderzoek en koop een niveau VII voertuig.

    26.52% (136.00)
  • Onderzoek en koop een niveau VIII voertuig.

    21.25% (169.00)
  • Onderzoek en koop een niveau IX voertuig.

    16.48% (218.00)
  • Onderzoek en koop een niveau X voertuig.

    13.83% (260.00)
  • Voltooi één persoonlijke missie.

    32.53% (111.00)
  • Voltooi alle persoonlijke missies van een set.

    16.29% (221.00)
  • Voltooi alle persoonlijke missies van dezelfde operatie.

    9.22% (390.00)
  • Verdien 1.000.000 credits in Willekeurige gevechten. Alleen de voor het standaard account ontvangen credits tellen mee (inclusief credits ontvangen voor moedig verzet).

    27.42% (131.00)
  • Verdien 5.000.000 credits in Willekeurige gevechten. Alleen de voor het standaard account ontvangen credits tellen mee (inclusief credits ontvangen voor moedig verzet).

    14.36% (251.00)
  • Verdien 15.000.000 credits in Willekeurige gevechten. Alleen de voor het standaard account ontvangen credits tellen mee (inclusief credits ontvangen voor moedig verzet).

    8.34% (432.00)
  • Verdien 10.000 ervaring in Willekeurige gevechten. Alleen de voor het standaard account ontvangen ervaring telt mee (inclusief ervaring ontvangen voor moedig verzet).

    39.68% (91.00)
  • Verdien 50.000 ervaring in Willekeurige gevechten. Alleen de voor het standaard account ontvangen ervaring telt mee (inclusief ervaring ontvangen voor moedig verzet).

    22.91% (157.00)
  • Verdien 100.000 ervaring in Willekeurige gevechten. Alleen de voor het standaard account ontvangen ervaring telt mee (inclusief ervaring ontvangen voor moedig verzet).

    16.86% (214.00)
  • Verdien in totaal 1.000 Vrije ervaring in Willekeurige gevechten. Alleen de voor het standaard account ontvangen Vrije ervaring telt mee (inclusief Vrije ervaring ontvangen voor moedig verzet).

    31.75% (113.00)
  • Verdien in totaal 2.500 Vrije ervaring in Willekeurige gevechten. Alleen de voor het standaard account ontvangen Vrije ervaring telt mee (inclusief Vrije ervaring ontvangen voor moedig verzet).

    22.92% (157.00)
  • Verdien in totaal 5.000 Vrije ervaring in Willekeurige gevechten. Alleen de voor het standaard account ontvangen Vrije ervaring telt mee (inclusief Vrije ervaring ontvangen voor moedig verzet).

    16.87% (213.00)
  • Blokkeer in Willekeurige gevechten in totaal 15.000 HP schade met zware tanks.

    21.17% (170.00)
  • Stel je teamgenoten in staat om in Willekeurig gevechten 15.000 HP schade te veroorzaken aan voertuigen die jij met lichte tanks hebt verkend.

    11.02% (327.00)
  • Verdoof met artillerie in Willekeurige gevechten vijandelijke voertuigen voor in totaal 500 seconden. Potentiële verdoving is wat telt.

    11.20% (321.00)
  • Veroorzaak in Willekeurige gevechten in totaal 25.000 HP schade met medium tanks.

    19.82% (182.00)
  • Veroorzaak in Willekeurige gevechten in totaal 25.000 HP schade met tankjagers.

    17.17% (210.00)
  • Veroorzaak, ontvang en blokkeer met een zware tank in één Willekeurig gevecht in totaal 3.000 HP schade.

    32.41% (111.00)
  • Stel je teamgenoten in staat om in één Willekeurig gevecht 500 HP schade te veroorzaken door met een artillerie vijandelijke voertuigen te verdoven of immobiliseren.

    14.45% (249.00)
  • Veroorzaak zelf en/of laat je teamgenoten in één Willekeurig gevecht minstens 2.000 HP schade veroorzaken wanneer je met een lichte tank speelt.

    14.88% (242.00)
  • Veroorzaak 1.500 HP schade en vernietig twee vijandelijke voertuigen in één Willekeurig gevecht met een tankjager.

    22.00% (164.00)
  • Veroorzaak 2.000 HP schade aan vijandelijke voertuigen in één Willekeurig gevecht met een medium tank.

    20.33% (177.00)
  • Vernietig 50 vijandelijke voertuigen in Willekeurige gevechten.

    38.55% (93.00)
  • Vernietig 250 vijandelijke voertuigen in Willekeurige gevechten.

    22.39% (161.00)
  • Vernietig 500 vijandelijke voertuigen in Willekeurige gevechten.

    17.56% (205.00)
  • Ontvang de Meesterschapsbadge 1e klasse of hoger.

    47.64% (76.00)
  • Ontvang de Meesterschapsbadge: Tank-aas.

    28.77% (125.00)
  • Ontvang drie keer de Meesterschapsbadge: Tank-aas.

    16.86% (214.00)
  • Ontvang vijf keer de Meesterschapsbadge: Tank-aas.

    13.31% (270.00)
  • Penetreer in Willekeurige gevechten in totaal 1.000 keer het pantser van vijandelijke voertuigen.

    19.32% (186.00)
  • Leg in Willekeurige gevechten in totaal 500.000 m af.

    20.75% (173.00)
  • Vernietig in een Willekeurig gevecht een vijandelijk voertuig dat twee niveaus hoger dan jouw voertuig is.

    23.13% (156.00)
  • Gebruik in een Willekeurig gevecht minimaal drie keer een bepaald verbruiksartikel. Reparatiesets, verbanddozen en brandblussers van hetzelfde type tellen mee.

    22.51% (160.00)
  • Word als laatste speler van je team door de vijand vernietigd.

    37.46% (96.00)
  • Vernietig in een willekeurig gevecht minstens één vijandelijk voertuig door het te rammen.

    30.17% (119.00)
  • Verdien de Krachtpatser onderscheiding.

    58.51% (62.00)
  • Verdien de Top Gun onderscheiding.

    20.82% (173.00)
  • Verdien de Muur van staal onderscheiding.

    26.86% (134.00)
  • Vernietig in een Willekeurig gevecht twee vijandelijke voertuigen met verschillende granaattypes.

    32.85% (110.00)
  • Vernietig in een Willekeurig gevecht twee niveau IV–X vijandelijke lichte tanks.

    30.90% (117.00)
  • Vernietig in een Willekeurig gevecht een vijandelijk voertuig zonder zelf te worden verkend.

    50.32% (72.00)
  • Vernietig in Willekeurige gevechten de rupsband van 100 verschillende vijandelijke voertuigen.

    18.72% (192.00)
  • Win vijf keer met een niveau X voertuig een Willekeurig gevecht terwijl je met verdiende ervaring de beste speler van je team bent.

    4.52% (796.00)
  • Veroorzaak in een Willekeurig gevecht een hoeveelheid schade die minstens 25% van de totale hoeveelheid HP van het vijandelijk team bedraagt.

    45.69% (79.00)
  • Verdien in Willekeurige gevechten in totaal 1.000 basisverovering- of basisverdedigingspunten. De punten van een geresette basisverovering en/of succesvolle verovering van de vijandelijke basis tellen mee.

    20.37% (177.00)
  • Ontvang 10 onderscheidingen van de Gevechtshelden-categorie.

    22.67% (159.00)
  • Verken 100 vijandelijke voertuigen in Willekeurige gevechten.

    32.40% (111.00)
  • Blokkeer in één Willekeurig gevecht twee keer zoveel schade als de hoeveelheid levenspunten van je eigen voertuig.

    26.11% (138.00)
  • Stel je teamgenoten in staat om in één Willekeurig gevecht twee keer zoveel schade als de hoeveelheid levenspunten van je eigen voertuig te veroorzaken aan door jou verkende vijanden.

    19.98% (180.00)
  • Veroorzaak in één Willekeurig gevecht twee keer zoveel schade als de hoeveelheid levenspunten van je eigen voertuig.

    54.50% (66.00)

Update #1 Achievements

Achievement
Rarity
Earned Date